fbpx

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Bildirimi

Bu gizlilik politikası, Arttcenter.com web sitesini kullandığınızda sizin tarafınızdan verilen bilgilerin nasıl kullanıldığı ve nasıl korunduğuna ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Arttcenter.com web sitesini kullandığınızda size sorulan bilgilerin yalnızca işbu gizlilik bildirgesi kapsamında kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Arttcenter.com her zaman bu gizlilik sözleşmesini ve bu sayfayı güncelleyerek tek taraflı olarak değiştirebilir. Yapılan değişikliklerle ilgili memnuniyetinizi sağlamak ve arttırmak için zaman zaman gizlilik sayfamızı kontrol etmenizi önemle öneririz.

Hangi Bilgileri Topluyoruz ?

Aşağıda sayılan bilgiler Arttcenter.com tarafından toplanabilmektedir.

  • Ad soyad TC kimlik no gibi gerçek kişi olduğunuzu ıspatlayan kişisel bilgiler,
  • Elektronik posta adresi de dâhil olmak üzere iletişim bilgileri,

Edindiğimiz bilgiler ile ne yapıyoruz ?

Sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayıp, daha kaliteli bir hizmet sağlamak amacı ile ve özel olarak aşağıdaki nedenlerden dolayı bu bilgileri talep etmekteyiz.

Kayıt tutma

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara ve ödeme kurumlarına güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve hiçbir şekilde sisteme kaydı yapılmaz.

Arttcenter.com, siz bilgilerinizi verdiğiniz itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme elektronik postaları tarafınıza gönderilecektir. Bu elektronik postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler ve benzeri bilgileri içerebilir.

Başka internet sitelerine yönlendiren bağlantılar

Web sitemiz ilgili diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, bir kez bu bağlantıları kullanarak web sitemizi terk ettiğinizde, diğer siteler üzerinde kontrolümüz bulunmamaktadır.

Bu nedenle bu şekilde ziyaret ettiğiniz web siteleri ile ilgili olarak, bilgilerinizin güvenliği, korunması, güvenliği ve ziyaret esnasında verdiğiniz bilgiler ve bu bilgilerin bu gizlilik politikası ile korunup korunmaması ilgili olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Kişisel bilgileriniz kontrolü

Yasal olarak bir zorunluluk veya sizin tarafınızdan onay verilmediği sürece, kişisel bilgilerinizi 3. kişilere satma, yayma ya da kiralama işlemleri yapılmaz.

Sizin hakkınızda tutulan bilgilerin eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Arttcenter.com adresindeki iletişim kısmına mesaj atın. Yanlış olduğu tespit edilen bilgi derhal düzeltilecektir.