fbpx

NERMİN SOBA

Nermin Soba, ben 1962 de Ermeneğin Akmanastır köyünde dünyaya geldim. İlkokul, ortaokul ve liseyi Konya Ereğlide okudum. Ereğliden ayrılmam üniversiteyi kazanmamla başladı. Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakûltesi Makina Mühendisliği Bölümü  mezunuyum. 3 yıl mühendis olarak İzmir’de çalıştım. Daha sonra öğretmen olarak çalışmaya karar verdim. İlk görev yerim Kayseri-İncesu’ dur. Burada evlendim ve eş durumundan İstanbul’a geldim. Halen MEB’de öğretmen olarak çalışmaktayım.  Bu yaz emekli olmayı planlıyorum. Bir erkek bir kız iki çocuk annesiyim, her ikiside üniversite öğrencisidir. ARTT ile tanışmam oğlumun sorunlarına çözüm arayışımla başladı. Bu arayış  karşıma Güneş Tan’ı ve ARTT’ yi çıkardı. İç sesim ARTT’ da çözüm var diyordu. Önce eğitim aldım ve sonra Uzmanlık sertifikamı. Şuan da ARTT Uzmanıyım. Amacım,  başta kendimin, ailemin ve çevremdeki insanların yaşadığı sorunları ARTT ‘la iyileştirmek. Çünkü ARTT ile sağlıklı, dingin, mutlu, huzurlu, çoşku, neşe, bolluk, bereket, uyum ve sevgiyle bu dünyada ÖZ’le yaşarhale geliyorsunuz.

 

Geri Bildirimler

(Nevraaçalişkanalp) iyi ki sizinle tanıştık Nermin hanım, bu mucizevi ARTT tekniğini bana yaşattığız için size minnettarım. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Seanstan önceki ben ve şimdi ki ben arasında inanılmaz bir fark var. Kendimi çok rahatlamış, çok mutlu ve çok huzurlu hissediyorum. Herkesin ARTT ile tanışmasını ve Nermin hanımla beraber bunu deneyimlemesini isterim. İyi ki varsınız!   Çok teşekkür ederim Size

(Fliz_hoşgr) Merhaba Nermin hanım. İyiki siz tanımışım. Artık aynaya baktığımda karşımda çirkin ve tanımadığım biri durmuyor. Bu değişime inanmak mucize gibi. Biri bana güzelsin dediğin de alay ediyormuş gibi gelirdi.Şimdi sebebini biliyorum ve bu değişim beni çok mutlu ediyor. Kesinlikle sonuçları harika. Verilen onca doktor ve ilaçla kendimizi daha çok  zehirlenmişiz. İyi ki varsınız.

Çok teşekkürler. Sevgiyle kalın