fbpx

Mersin doğumlu olan Güneş Tan, babasının akademik hayatı için 2 yaşında ailesi ile Almanya’ya gitti. Eğitim hayatına Almanya’da başlayan Tan, ilk ve ortaöğretimini Amerika’da tamamladı. Liseden, TED Ankara Koleji’nden mezun olan Tan, Amerika’ya dönerek akademide resim bölümünü okudu, hayatının 20 yılını Amerika da geçirdi.

Bilinçaltı Donuşum Uzmanlığı’nın, güneyde “Ocak” denilen, atalarından aktarılan bir enerji metodu ile başladığını belirten Tan, kendisinin de 1990’lı yıllarda başlayan ve her türlü tıbbi tedavi ve başkaca uygulamalar ile çabaya rağmen iyileşemeyip gittikçe daha da yoğunlaşan derin majör depresyon, yoğun panik atak, fibromiyalji, romatoid arterit, huzursuz bacak sendromu, karpal tünel sendromu, bağışıklık sistem zayıflığı, bel ve boyun fıtığı gibi hastalıklarının bu enerji uygulaması ile tamamen iyileşmesine vesile oldu. Çoğu insanın ruhsal, fiziksel ya da yaşamsal bir rahatsızlık yaşadığını fark eden Tan, talep olunca arzu edenlerle çalışmaya başladı.

İngiltere, Hollanda, Amerika, Hong Kong, Kırım, Rusya, Avustralya, Hawaii, Fransa vs. gibi ülkelerde birçok eğitime katılarak değişik teknikleri uzmanlığına kattı.

Ancak başkaca teknikler ve keza Enerji teknikleri ile elde edilen sonuçların belli bir süre iyilik hali yarattığını veya sadece bir farkındalık oluşturduğunu gözlemleyen Tan, içsel duyumları, bilgi birikimi ile daha etkili, zihin teknikleri geliştirdi. En son geliştirmiş olduğu ve adına marka tescilini yaptırdığı ARTT “Uyanış Yükseliş Değişim Tekniği” sisteminin hedeflediği hızlı, radikal, kalıcı dönüşümü oluşturması, kolayca uygulanabilir olması rüyasının gerçekleşmesini sağladı.

Der ki yaşamın ana amacı ifadedir, bu yüzden hayatta hep yaratmak, keşfetmek, araştırmak, döngü, devinim gerekli, evrenin dokunuşu bu. Amacım, coşku ve neşe, bereket ve uyum, mutluluk ve sevgi ile dünyada sevdiklerimle cenneti yaşamak.